Menu lewe
6 wrzesień 2016
3 września 2016 roku uczniowie PSP w Rozmierce wzięli udział w Dożynkach Parafialnych prezentując program artystyczny.
31 sierpień 2016
Początek każdego roku szkolnego otwiera przed wszystkimi
nowe możliwości, skłania do podejmowania ambitnych postanowień i wcielania w życie
twórczych planów.
26 sierpień 2016
Od 1 do 12 sierpnia czterdzieścioro pięcioro dzieci z gminnych szkół podstawowych uczestniczyło w zorganizowanych przez Gminny Zarząd Oświaty i Wychowania w Strzelcach Opolskich, we współpracy ze Strzeleckim Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Edukacji Lokalnej, półkolonii.
30 czerwiec 2016
Informujemy, że istnieje możliwość utworzenia przez Gminę Strzelce Opolskie nowego oddziału przedszkolnego w Dziewkowicach.
24 czerwiec 2016
Nadeszły-wyczekiwane przez wszystkich Uczniów, ale też ich Rodziców i Nauczycieli-wakacje! Rok szkolny został uroczyście zakończony, więc można cieszyć się słońcem i deszczem, grami i morzem, wielkim światem albo maleńkim, zacisznym zakątkiem
16 czerwiec 2016
14 czerwca na Stadionie MOS w Strzelcach Opolskich odbył się turniej piłkarski przedszkolaków objęty Patronatem Burmistrza Strzelec Opolskich
15 czerwiec 2016
Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej już po raz drugi reprezentowała województwo opolskie w finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa
w Ruchu Drogowym, który odbył się w dniach 6-8 czerwca 2016r. w Zespole Szkół Gminy Izbicko w szkole podstawowej w Krośnicy.
10 czerwiec 2016
W środę, 8 czerwca, odbył się niezwykły festiwal. Uczestniczyły w nim przedszkolaki z Publicznych Przedszkoli: 5, 9 i 10 Strzelcach Opolskich oraz z Przedszkoli w Dziewkowicach (z oddziałami
w Warmątowicach i Błotnicy Strzeleckiej) i w Rozmierce (z oddziałem w Suchej).
8 czerwiec 2016
W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej Euro 2016 we Francji
i Igrzyskami Olimpijskimi w Rio de Janeiro - Przedszkole Publiczne Nr 5 w
Strzelcach Opolskich wraz z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym w Strzelcach Opolskich w miesiącu maju 2016r. zorganizowało konkurs plastyczny pod nazwą „Mały Kibic”.
7 czerwiec 2016
W dniu dzisiejszym przedszkolaki z Grodziska zostały zaproszone do swoich rówieśników z Kadłuba. Były wspólne zabawy integracyjne, konkursy sportowe oraz wiele atrakcji,min. dmuchany zamek, malowanie twarzy, bańki mydlane. Dziękujemy rodzicom z Grodziska za dowiezienie dzieci do naszego przedszkola
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2026-06-02 08:27:46)
Liczba odwiedzin: 7722959
Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2026-06-02 08:27:46)
Liczba odwiedzin: 7722959




